حیواناتی که بر ما حکومت کرده‌اند(9): جنتی‌زوروس لادان

 

khodnevis.org برگرفته از سایت
آن امام جمعه نیم وجبی، ضد بهایی‌تر از شیخ محمود حلبی، آن فسیل بازمانده از دوره ژوراسیک، نواده سوسک‌های سرگین غلتان عهد تریاسیک، آن جاودانه‌تر از خضر نبی، پر ضررتر از دشمنان اجنبی، آن باطل کننده سحر و دموکراسی، دبیر شورای نگهبان و امور تئوکراسی، آن اسطوره تنفر و نادانی، آیت‌الله احمد جنتی لادانی از بقایای دوران دوم زمین‌شناسی بود و به‌شدت وسواسی بود و دائم به کار خناسی بود و قیمتش یک عباسی بود!

نقل است که چون از تخم بیرون آمد، قد نکشید و عقده خود کم برانتوسوروس بینی داشت. گویند هم‌قد و اندازه فضولات دیگر دایناسورها بود و از آن جهت او را شیخ احمد فضول هم نامیده‌اند.

ابن تری‌سراتوپس لادانی در وصف او گفته که چون همه اعضای خانواده‌اش جسیم‌تر بودند، شکار شدند و چون او هم قد فضله دایناسور شکارچی بود، جان سالم به‌در برد و از آن وقت در میان فضلا مقامی ویژه یافت!

از دوران کودکی‌اش جز فضولات برجای مانده او بر روی تلاش‌های دیگران هیچ اثری برجای نیست، اما خود در خاطراتش نوشته که آن فضولات، اولین آثار رد صلاحیت بقیه بوده است. در خبر است که چون علاقه زیادی به غلتاندن سرگین داشت، نخستین سرگین غلتان تاریخ بود و به او شیخ جعل هم گفته می‌شد!

در اواخر دوره کرتاسه، چون فهمید گروهی از یاران قدیم در حال اصلاحات و دگردیسی هستند و در زیر آب جلسه تشکیل داده‌اند، به زیر آب رفت و زیراب‌شان زد

چون همه دایناسورها از زیر آب بیرون انداخت و رد صلاحیت کرد، به زیرآبی رفتن عادت کرد و مدتی آنجا ماند، و همان وقت بود که شهاب‌سنگ‌ها بر کره زمین باریدن گرفت و الباقی دایناسورها را کشت. پس، تنها دایناسور باقی مانده از ژوراسیک بود.

در دوران پس از مرگ الباقی دایناسورها، بلند قدترین جاندار بود تا وقتی که میمون‌ها آدم شدند و روی دوپا راه می‌رفتند!

البته در کتب نسبتا دینی نوشته شده «روزی که آدم و هوا در بهشت شیطنت کردند، خداوندگار برای انتقام نزد جنتی فرستادشان تا واقعا آدم شوند!»

گویند راه زیرآب زدن را جنتی به قابیل آموخت اما قابیل ماجرا را جدی گرفت و هابیل را آنقدر رد صلاحیت کرد تا مرد!

اولین خطوط را او کشید و به فرزندان آدم خط کشیدن بر کار دیگران آموخت و نوادگان آدم، نوشتن و هفت‌خط شدن را از او به ارث برده‌اند!

حضرت نوح چون جفتی برای جنتی نیافت، او را کنار یک تمساح مجرد از اهالی یزد سوار بر کشتی کرد. این دو بعد از سال‌ها تنهایی همدیگر را حسابی بغل کردند و تمساح پس از آن تخم گذاشت…نخستین گروه‌های فشار، فرزندان همین تمساح بودند. آن تمساح از اجداد استاد تمساح امروزی است!

نقل است که حضرت ابراهیم مجسمه‌اش را با بت اشتباه گرفت و با تبر به جانش افتاد.

در یکی از تصاویر باز مانده از فرزندان یعقوب که یوسف را در چاه انداختند، عکس جنتی در حال پاره کردن طناب حضرت یوسف ترسیم شده است.

او بعدها به استخدام فرعون در آمد و وزارت سوسک‌های سرگین غلتان مقدس به او سپرده شد که او سرور فضلا بود.

در دوران نرون، امپراتور رم باستان، مسوول بررسی و فضولی و تشخیص صلاحیت نمایندگان سنا بود.

در صدر اسلام، به خوارج علاقه‌مند شد اما چون فضولی می‌کرد، از گروه خوارج اخراج شد و به لشگر یزید پیوست…بعدها که سکه امویان از ارزش افتاد، خودش را به عباسیان چسباند و صلاحیت برمکیان را رد کرد تا هارون‌الرشید جان‌شان بستاند.

نقل است که راه‌های حفظ قدرت را به نیکولو ماکیاولی آموخت، به زبان عربی!

وقتی شاه عباس صفوی قدرت یافت، در امور رقبای سلطان فضولی فرمود و فضولات بسیار خورد و سوگلی سلطان گردید…گویند قزلباش را او تاسیس کرد که پدر جد انصار حزب‌الله بودند.

رابطه مرید و مرادی با ناصرالدین شاه داشت و سر و سری با مهد علیا، پس برای دل مادر پادشاه، در امور امیرکبیر فضولی کرد و حرف‌های امیرکبیر را به گوش سلطان صاحب‌قران رساند و اسباب مرگ امیر گشت.

در دوراه رضا شاه به لبنان تبعیدش کردند اما معلم آیت‌الله کاشانی شد و رساله شاهزاده ماکیاولی را حالی او کرد…آیت‌الله کاشانی خوب آموخت و به مصدق خیانت فرمود!

در روایت است که زیر پای آیت‌الله خمینی نشست که از اعاظم لاشخورها بود و گفت از عهد دایناسورها تا کنون، هیچ لاشخوری برتر از او نبوده و باید به ولایت برسد!

چون کوتوله بود، «امام» عبا و عمامه بر سر و روی او کرد و از آن وقت حجت‌الاسلام شد و از آن روز لگدپرانی آغاز کرد که شاعر می‌فرماید:

حجت الاسلام لگد می‌زند
گاه به نعلین و چسک می‌زند
خلوت اگر رفت دیم دددک دیم دددک می‌زند
گاه هنک را به هتک می‌زند

چون شاه سقوط کرد، لاشخور خمین او را به اهواز فرستاد تا جان جانداران بستاند…شیخ در امور مردمان فضولی کرد با حکم امام…

به وقت انقلاب فرهنگی، به جان دانشجویان دانشگاه جندی شاهپور افتاد و گویند جان چند نفر را ستاند.

از سنه ۵۹ عضو شورای نگهبان شد و همان کاری می‌کرد که موسوی خوئینی‌ها در سنه ۵۸ کرده بود! رد صلاحیت آدم‌ حسابی‌ها!

در سنه ۶۰، پسرش حسین که آدم بود، علیه نظام سلاح برداشت، اما در سنه ۶۱ کشته شد. فرزند دیگر، علی جنتی که آدم نبود، در همه امور مملکتی دخالت کرد و مدتی هم همدم خوک رفسنجان شد.

شیخ احمد در دوران خوک رفسنجان فضولی را افزون کرد به خواست شیخ اکبر و رقبای یاران خوک اکبر را در انتخابات مجلس چهارم حسابی رد صلاحیت فرمود و مایه خوشحالی و شادمانی سردار سازندگی گردید.

مقام معظم رهبری هم شادمان از وجود نگهبانی از سگ، سگ‌تر، مقام دبیری شورای نگهبان او را مستدام کرد!

او گاه به‌گاه امام جمعه بود و اهل چماق به او اقتدا کردندی!

اهل چماق را مدتی به بوسنی و هرزگوین برد تا صرب‌ها را از اراضی مسلمین اخراج کنند، اما چون کارشان تمام شد، به ایران بازگشتند و انصار حزب‌الله شدند و دهان جوان مردم می‌بوییدند…

سال‌ها رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بود و در همان دوران، بسیاری از مسلمانان مسیحی و زرتشتی شدند. و این از کرامات جنتی بود!

چون موش ترسوی اردکان نامزد ریاست جمهوری شد، تحویلش نگرفت و رد صلاحیتش نکرد، اما بعد از دوم خرداد تا روز قیامت، پشت دست گاز گرفت و بر هسته‌هایش چکش زد از کوتاهی در انجام فرایض حذفی!

عاشق نفت و گاز و آب و فاضلاب بود و گروهش پر از طلاب بود و ابزارشان برای زدن، سنگ و قلاب بود.

به پتروپارس و بهزاد نبوی علاقه‌ای ویژه داشت و در نماز جمعه سهم‌خواهی فرمود…ساکت نشد تا وقتی که شرکت نفتی یارانش از پارس جنوبی سهمی در گاز گرفتند و او نیز گازی از سهم بهزاد نبوی و یارانش گرفت!

در سنه ۸۴، تا شنید دکتر معین علیه حکم حکومتی بیاناتی فرموده، رد صلاحیتش فرمود تا حکیم باشی سابق حکومت به التماس بیافتد…و این از معجزات او بود!

جنتی چون دید کوتوله‌ای دیگر رقیب درازها شده، به یاری‌اش شتافت و این گونه بود که با میمون آرادان متحد شد. گویند احمدی‌نژاد از نژاد جنتی است و به کار غلتاندن سرگین مشغول!

هر وقت یاران در قدرت شیخ فضول شک بکردند، در نماز جمعه بیاناتی فرمود که ثابت کرد با وجود کبر سن، هنوز حواسش بر سر جایش است…امر فرمود به مقام معظم که موسوی و کروبی را خانه نشین کنند و اینترنت‌شان را قطع فرمایند…معظم چنین  کرد و جنبش سبز را به زیر خاکستر برد…که او از اعاظم عالیجنابان خاکستری بود.

از کرامات او، عمر طولانی‌تر از خضر نبی است…خضر روزی او را در کنار اهرام دید و ۵۰۰۰ سال بعد در کنار برج پیزا…پس فریاد زد و از خود بشد و دیگر خبری از خضر شنیده نشد که نشد!

در کتب آورده‌اند که استیون اسپیلبرگ DNA او را بدزدید تا توانست پارک ژوراسیک علم کند.

گویند رابطه او با شیخ تمساح، از نوادگان تمساح یزدی کشتی نوح بسیار نیکو است و شدیدا ماتحت تاثیر یکدیگر هستند!

شیخ احمد جنتی، معروف به نمیرالمومنین تا روز قیامت زندگی کرد و هیچگاه بازنشسته نشد…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s